MAL225753331E3
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225753331E3
MAL225753331E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225753331E3, 330 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saat ömrüne (85°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan komponent, 360 mOhm ESR değerine ve 240 mOhms impedansa sahip olup, 2.324 A ripple current (10 kHz) kapasitesine ve 1.66 A ripple current (100 Hz) kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.324 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V