MAL225752681E3
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225752681E3
MAL225752681E3 Hakkında
Vishay MAL225752681E3, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 85°C'de 5000 saatlik ömür ömrü ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 220 mOhm ESR değeri ve 160 mOhms empedans karakteristiği ile düşük sıcaklıkta yüksek frekans ripple akımı (3.416 A @ 10 kHz) ve düşük frekans ripple akımı (2.44 A @ 100 Hz) sağlar. ±20% tolerans aralığında kapasitans değeri sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.416 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V