MAL225747181E3
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225747181E3
MAL225747181E3 Hakkında
Vishay MAL225747181E3, 180 µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 1 Ohm ESR değeri ve 830 mOhms impedansı ile düşük frekans uygulamalarında (100 Hz'de 1.3A) ve yüksek frekans uygulamalarında (10 kHz'de 1.82A) ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100Hz
Impedance 830 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V