MAL225747101E3
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL2257
MAL225747101E3 Hakkında
Vishay MAL225747101E3, 100µF kapasitesi ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1.8Ω ESR @ 100Hz ile karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma gösterir. 85°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.26A ve 100Hz'de 900mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve desoupling devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm @ 100Hz
Impedance 1.49 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V