MAL225743821E3
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225743821
MAL225743821E3 Hakkında
Vishay MAL225743821E3, 820 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 150 mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençe sahip olup, 5000 saat ömür garantisi -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında verilmiştir. 100 Hz'de 3.17 A ve 10 kHz'de 4.438 A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.438 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V