MAL225739221E3
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL225739221E3
MAL225739221E3 Hakkında
MAL225739221E3, Vishay tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilime sahip bu komponent, snap-in radyal kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 5000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, 980 mOhm ESR değerine ve 2.226 A ripple akım kapasitesine (10 kHz) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel devreler gibi yüksek gerilim gerektiren tasarımlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 980mOhm @ 100Hz
Impedance 860 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.226 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V