MAL225739121E3
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225739121E3
MAL225739121E3 Hakkında
Vishay MAL225739121E3, 120 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipindeki bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 1.79 Ohm ESR ve 10 kHz'de 1.54 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'ye doğrudan lehimleme ile bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.79Ohm @ 100Hz
Impedance 1.56 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V