MAL225737331E3
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225737331E3
MAL225737331E3 Hakkında
Vishay MAL225737331E3, 330µF kapasitanslı, 450V nominal voltaj ile çalışan radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 5000 saat ömür süresi sunar. 570mOhm ESR değeri ve ±20% toleranslı tasarımı ile AC ripple akımı suppression uygulamalarında etkili performans gösterir. 100Hz'de 1.92A, 10kHz'de 2.688A ripple akımı taşıyabilme kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 570mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.688 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V