MAL225733102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225733102E3
MAL225733102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225733102E3, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V dereceli gerilim ile ±20% toleransında tasarlanmıştır. Through Hole montaj türü ile radial can snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. 150 mOhm ESR (100Hz'de) ve 110 mOhm empedans değerleriyle karakterize edilir. 10 kHz'de 4.228 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve sesli frekans filtre devreleri gibi enerji depolama ve filtreleme işlemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.228 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.02 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V