MAL225729681E3
CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225729681E3
MAL225729681E3 Hakkında
Vishay MAL225729681E3, 680µF kapasitansı ve 500V rated voltajı olan snap-in radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ESR değeri 330mOhm @ 100Hz olup, 5000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 4.634A ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 3.31A @ 100Hz ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.634 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V