MAL225729331E3
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225729331E3
MAL225729331E3 Hakkında
Vishay MAL225729331E3, 330 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 680 mOhm ESR değeri ve 600 mOhms impedans ile güç düzeltme, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde etkin çalışır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.87 A, 100 Hz'de 2.05 A ripple akım kapasitesi ile AC yüksüz uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve through-hole montajı ile PCB tasarımlarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V