MAL225727391E3
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225727391E3
MAL225727391E3 Hakkında
Vishay MAL225727391E3, 390µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilir. 5000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilir. ±20% tolerans ve 500mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans düzeltme devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır. 10kHz'de 2.982A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.982 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V