MAL225726681E3
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225726681E3
MAL225726681E3 Hakkında
Vishay MAL225726681E3, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile PCB'ye dikey montaj için uygundur. ESR değeri 300mOhm@100Hz olup, ripple akım kapasitesi 100Hz'de 2.84A, 10kHz'de 3.976A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, invertörler, şarj cihazları, ses amplifikatörleri ve diğer genel amaçlı elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.976 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V