MAL225723821E3
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225723821E3
MAL225723821E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225723821E3, 820 µF kapasitansına ve 250V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi bulunan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 100 Hz'de 200 mOhm ESR ve 10 kHz'de 3.696 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.696 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V