MAL225723681E3
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225723681E3
MAL225723681E3 Hakkında
Vishay MAL225723681E3, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 270 mOhm ESR değeri ve 200 mOhms impedans ile düşük kayıp özellikleri sunar. 10 kHz'de 3.024 A ripple akımı kapasitesine ve 100 Hz'de 2.16 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir ve through-hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.024 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V