MAL225723222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225723222E3
MAL225723222E3 Hakkında
Vishay MAL225723222E3, 2200 µF kapasitanslı 250V nominal voltajda çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arası) kullanılabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 90 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 6.272 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.272 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V