MAL225719181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225719181E3
MAL225719181E3 Hakkında
Vishay MAL225719181E3, 180µF kapasitanslı, 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleri vardır. -25°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. ESR değeri 1.24Ω @ 100Hz, impedansı 1.1Ω'dur. 10kHz'de 2.016A, 100Hz'de 1.44A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol cihazları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.24Ohm @ 100Hz
Impedance 1.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V