MAL225716681E3
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225716681E3
MAL225716681E3 Hakkında
Vishay MAL225716681E3, 680 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans değeri ile üretilmektedir. 300 mOhm ESR değeri ve 250 mOhm impedansı bulunmaktadır. 100 Hz'de 2.84 A, 10 kHz'de 3.976 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garanti edilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme, genel amaçlı analog ve dijital devreler başta olmak üzere geniş endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.976 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V