MAL225716471E3
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225716471E3
MAL225716471E3 Hakkında
Vishay MAL225716471E3, 470 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı için tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 5000 saatlik ömür vaadeder. 100 Hz'de 420 mOhm ESR ve 10 kHz'de 3.178 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile özel endüstriyel ve ticari elektrik cihazlarında uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 420mOhm @ 100Hz
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.178 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V