MAL225712122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL2257
MAL225712122E3 Hakkında
Vishay MAL225712122E3, 1200µF kapasitanslı, 200V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ve 180mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C işletme sıcaklığı aralığında, 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10kHz'de 3.892A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynağı, filtering ve energy storage uygulamalarında, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.892 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V