MAL225652472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225652472E3
MAL225652472E3 Hakkında
Vishay MAL225652472E3, 4700µF kapasitanslı, 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in monte tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. 71mOhm ESR değeri ve 3.168A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı endüstriyel ve ticari cihazlarda geniş uygulanabilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.168 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V