MAL225628122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225628122E3
MAL225628122E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225628122E3, 1200µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantiler. ESR değeri 332mOhm ve ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.428A olan kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir. ±20% kapasitans toleransı ile endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 332mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.428 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V