MAL225066682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225066682
MAL225066682E3 Hakkında
Vishay MAL225066682E3, 6800 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir ve 10000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. 18 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 3.5 A @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 2.66 A @ 100 Hz'dir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup otomotiv ve audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 6800 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V