MAL225066332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225066332E3
MAL225066332E3 Hakkında
Vishay MAL225066332E3, 3300 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, ±20% toleransta üretilmektedir. 10000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, audio sistemleri ve otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 19 mOhms impedansı, 2.89 A ripple current kapasitesi @ 100 kHz ve -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ile esneklik sağlar. AEC-Q200 derecesi, otomotiv kalite standartlarını karşılar.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 3300 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.196 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V