MAL225060222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225060222E3
MAL225060222E3 Hakkında
Vishay MAL225060222E3, 2200µF kapasitanslı, 35V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. ±20% tolerans ve 19 mOhms impedans değerleri ile güç kaynaklı devreler, audio uygulamaları ve otomotiv sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sağlar. AEC-Q200 sertifikasyonlu ürün, 100 kHz'de 2.89 A ve 100 Hz'de 2.196 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 2200 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.196 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V