MAL225058102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225058102E3
MAL225058102E3 Hakkında
Vishay MAL225058102E3, 1000 µF kapasitansa ve 63 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne uygun olan bu kondansatör, automotive ve audio uygulamaları için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 42 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. 100 kHz'de 1.9 A, 100 Hz'de 1.444 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 sertifikası ile otomotiv endüstrisi standartlarına uyum sağlar.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.444 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V