MAL225056332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225056332E3
MAL225056332E3 Hakkında
Vishay MAL225056332E3, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated gerilim ile çalışan bu radial montajlı komponent, audio ve otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 19 mOhms impedans ile karakteristiktir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekans ripple akımı 2.196 A @ 100 Hz, yüksek frekans ripple akımı 2.89 A @ 100 kHz'dir. AEC-Q200 standardına uyum sağlayan bu komponentin through hole montaj yöntemi vardır.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 3300 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.196 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V