MAL225054682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225054682E3
MAL225054682E3 Hakkında
Vishay MAL225054682E3, 6800µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, 19 mOhms düşük impedansa ve 105°C'de 10000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Audio ve otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, AEC-Q200 standartına uygun olup, 100 kHz'de 2.89A ve 100 Hz'de 2.196A ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 6800 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.196 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V