MAL225038102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225038102E3
MAL225038102E3 Hakkında
MAL225038102E3, Vishay tarafından üretilen 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, radial through-hole montaj tipinde sunulmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 10000 saat ömür süresi garantisi sunar. 42 mOhms empedansı, 100 kHz'de 1.9 A ve 100 Hz'de 1.444 A ripple akımı kapasitesiyle sahiptir. ±20% toleransı olan bu kondansatör, AEC-Q200 standartına uygun olup otomotiv ve ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerjinin depolanması gibi alanlarda tercih edilir.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.444 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V