MAL225036222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL225036222E3
MAL225036222E3 Hakkında
Vishay MAL225036222E3, 2200µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montaja uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 7000 saatlik ömür tasarımına sahip bu kondansatör, 28 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akım 1.84 A, düşük frekans (100 Hz) ripple akım 1.398 A seviyesindedir. AEC-Q200 standartları ile sertifikalı olup, otomotiv ve audio uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Audio, Automotive
Capacitance 2200 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.398 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V