MAL224668391E3
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL224668391E3
MAL224668391E3 Hakkında
Vishay MAL224668391E3, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial, can tipi kapsüllemede üretilmiştir. Through hole montajı için uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardını karşılar. 100 kHz'de 1.25 A ve 100 Hz'de 625 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 75 mOhms impedansı ile karakteristik enerji depolama ve güç dağıtım uygulamalarında tercih edilir. 125°C'de 4000 saatlik ömrü garantilidir.
Applications Automotive
Capacitance 390 µF
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 625 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V