MAL224665562E3
CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL224665562E3
MAL224665562E3 Hakkında
Vishay MAL224665562E3, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial, through-hole bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sertifikası almıştır. 125°C sıcaklıkta 6000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir performans sunar. ±20% toleransla ±3.2A ripple akımı (100 kHz'de) taşıyabilen bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıldığı gibi otomotiv sistemlerinde de yaygındır. -55°C ile +125°C arasında stabil işlem görebilir. 18 mOhm empedans değeri ile düşük kayıplar sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 5600 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V