MAL224638391E3
CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL224638391E3
MAL224638391E3 Hakkında
Vishay MAL224638391E3, 390 µF kapasitansı ve 63V voltaj derecelendirilmesi ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 75 mOhms empedansı ile elektrik devrelerinde düzenleme ve filtreleme işlevlerini yerine getiren bu kondansatör; 100 kHz'de 1.25 A ve 100 Hz'de 625 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C sıcaklıkta 4000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Applications Automotive
Capacitance 390 µF
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 625 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V