MAL224630182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL224630182E3
MAL224630182E3 Hakkında
Vishay MAL224630182E3, 1800 µF kapasitans ve 35 V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu kondansatör otomotiv uygulamalarında kullanılmak için tasarlanmıştır. 24 mOhms impedans ve düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değeri ile yüksek frekans ripple akımına (2.5 A @ 100 kHz) dayanabilir. -55°C ile 125°C arasında işletme sıcaklığına sahip ve 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.625 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V