MAL219887221E3
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219887221E3
MAL219887221E3 Hakkında
Vishay MAL219887221E3, 220 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 434 mOhm ESR değeri ve 350 mOhms impedans ile düşük frekans ripple akımı 1.72 A @ 100 Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisi sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, amplifikatörler ve regülatör devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 434mOhm @ 100Hz
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V