MAL219856101E3
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219856101E3
MAL219856101E3 Hakkında
Vishay MAL219856101E3, 100 µF kapasitansli, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipinde kasa ile Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömrü garantiler. 100 Hz'de 1A ripple current kapasitesi ile düşük ESR değerine (956 mOhm @ 100Hz) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır. Aktif üretim statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 956mOhm @ 100Hz
Impedance 610 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V