MAL219827181E3
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219827181E3
MAL219827181E3 Hakkında
Vishay MAL219827181E3, 180 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole snap-in montaj tipi ile 3 lead radyal paketlemesine sahiptir. 85°C sıcaklıkta 15000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 531 mOhm ESR değeri ve 1.47 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 531mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V