MAL219379121E3
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL219379121E3
MAL219379121E3 Hakkında
Vishay MAL219379121E3, 120 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi ile (-25°C ile +105°C arası çalışma sıcaklığında) genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel ekipmanda yaygın olarak uygulanır. 1.15Ω ESR değeri ile düşük frekans filtrasyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.15Ohm @ 100Hz
Impedance 870 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V