MAL219369181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219369181E3
MAL219369181E3 Hakkında
Vishay MAL219369181E3, 180 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenir. 770mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda etkin performans gösterir. 10 kHz'de 2.13A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 770mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.13 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V