MAL219366391E3
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219366391E3
MAL219366391E3 Hakkında
Vishay MAL219366391E3, 390µF kapasiteli, 400V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolaylıkla entegre edilebilir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu bileşen, 5000 saatlik ömrü 105°C'de devam ettirir. 240mOhm ESR değeri ve 3.03A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V