MAL219359101E3
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219359101E3
MAL219359101E3 Hakkında
Vishay MAL219359101E3, 100 µF kapasitanslı, 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. 1.32Ohm ESR değeri ile 100Hz'de istikrarlı çalışma sağlar. Ripple current kapasitesi 10kHz'de 1.41A, 100Hz'de 940mA'dir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı ve audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.32Ohm @ 100Hz
Impedance 970 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.41 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V