MAL219327221E3
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219327221E3
MAL219327221E3 Hakkında
Vishay MAL219327221E3, 220 µF kapasitanslı, 450V voltaj ratingli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi radyal kasa ile tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ürününe sahiptir. ESR değeri 370 mOhm @ 100Hz ve impedansı 210 mOhm'dur. 10 kHz'de 2.25 A ve 100 Hz'de 1.5 A ripple akım kapasitesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretime gelmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V