MAL219326331E3
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219326331E3
MAL219326331E3 Hakkında
Vishay MAL219326331E3, 330µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. 300mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 1.78A (100Hz) ve 2.67A (10kHz) ripple current kapasitesi, power supply, audio amplifier ve filtering uygulamalarında yer alan devreler için uygundur. ±20% tolerans ile standart kalitede işlem görmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V