MAL219326181E3
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL219326181E3
MAL219326181E3 Hakkında
Vishay MAL219326181E3, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radyal, snap-in montaj tipi ile through-hole takılı PCB'lere entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 450mOhm ESR ve 10kHz'de 1.89A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 450mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V