MAL217051152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL217051152
MAL217051152E3 Hakkında
Vishay MAL217051152E3, 1500 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında güç beslemesi, filtre ve deşarj devreleri için tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. AEC-Q200 sertifikalı olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ve 25 mOhms düşük impedans özellikleri ile düşük frekans (1.938 A @ 100 Hz) ve yüksek frekans (2.55 A @ 100 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.938 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V