MAL216356151E3
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216356151E3
MAL216356151E3 Hakkında
Vishay MAL216356151E3, 150µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için radyal lead konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, snap-in can paketinde 4 uç ile gelmektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. 100Hz'de ±20% tolerans, 1.46Ohm ESR ve 720mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.46Ohm @ 100Hz
Impedance 1.21 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V