MAL216346331E3
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216346331E3
MAL216346331E3 Hakkında
Vishay MAL216346331E3, 330 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile hazır PCB'lere uyumlu olarak tasarlanmıştır. 680 mOhm ESR değeri ile düşük serileme direnci sağlayan bu kondansatör, 5000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 1.24 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V