MAL216343471E3
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216343471E3
MAL216343471E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL216343471E3, 470 µF kapasitanslı, 250V rated gerilimde çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 256 mOhm ESR değeri ve 2.01 A ripple current kabiliyeti ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 256mOhm @ 100Hz
Impedance 185 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V