MAL216259222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL216259222
MAL216259222E3 Hakkında
MAL216259222E3, Vishay tarafından üretilen 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ESR değeri 72 mOhm (100 Hz'de) ve 3.79A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 100Hz
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V