MAL216259152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216259152E3
MAL216259152E3 Hakkında
Vishay MAL216259152E3, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponet, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial, Can - Snap-In montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 88mOhm ESR (100Hz'de) ve 61mOhm impedans değerleri ile düşük kayıplı tasarıma sahiptir. 100Hz'de 3.17A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devreleri için kullanılır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 100Hz
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V